Powered by Smartsupp

Klinika stomatologiczna Warsaw Dental Center – Sprzęt Diagnostyczny

Lekarz dent. Urszula Leończak objaśniająca stan uzębienia pacjentki na podstawie pantomogramu.

Wizyta w klinice stomatologicznej daje dużo większe możliwości niż w zwykłym lub mniejszym gabinecie stomatologicznym. W Warsaw Dental Center dajemy pacjentom dostęp do bardzo zaawansowanych technologii diagnostycznych, najwyższej klasy urządzeń i precyzyjnej aparatury, którą w Warszawie posiadają bardzo nieliczne kliniki stomatologiczne.

Wyróżnia nas możliwość badania łuku twarzowego. To bardzo specjalistyczne badanie diagnostyczne, które przeprowadza się przed rozpoczęciem kompleksowego leczenia. Dlaczego badanie łuku twarzowego jest tak istotne – ponieważ badanie to pokazuje przestrzenny stosunek zębów do elementów czaszki oraz stawów skroniowo – żuchwowych.

Warto wspomnieć, że sprzęt dostępny w naszej klinice spełnia najwyższe standardy techniczne oraz jest obsługiwany przez przeszkoloną do tego kadrę. Dokładność sprzętu została potwierdzona licznymi certyfikatami.

Szczegółowe informacje na temat urządzeń i sprzętu wykorzystywanych w diagnostyce i leczeniu znajdziecie Państwo w zakładkach poszczególnych specjalizacji: protetykaimplantologiachirurgia stomatologicznaperiodontologiaendodoncjastomatologia estetycznaortodoncjaortognatyka.

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa