stomatologia estetyczna

w samym sercu Warszawy

stomatologia estetyczna

w samym sercu Warszawy

razem dbamy
o zdrowie twoich zębów!

Każdy ma przynajmniej jedną rzecz którą chciałby zmienić w swoim uśmiechu. W Warsaw Dental Center projektujemy Twój uśmiech zapewniając komfort i zdrowie. Niezależnie od tego czy szukasz jednej małe zmiany czy kompleksowego leczenia nasi specjaliści odnajdą sposób aby spełnić Twoje oczekiwania.

zaawansowane technologie precyzyjnej stomatologii

mikroskopy Leica

Nawiązaliśmy współpracę z czołowymi markami w branży dentystycznej, takimi jak Leica, Zeiss, Kavo, 3M, aby zapewnić naszym pacjentom najnowsze innowacje w bezbolesnych zabiegach dentystycznych. Aby jeszcze bardziej podnieść jakość naszych usług, nasz zespół  regularnie uczestniczy w szkoleniach technicznych dotyczących prawidłowego użytkowania i obsługi naszego nowoczesnego sprzętu. Nasze zaangażowanie w jakościową opiekę dentystyczną, nieskazitelną dokładność i chirurgiczną precyzję , a także zatrudnianie tylko najlepszych, światowej klasy dentystów i asystentów sprawiają, że jesteśmy jedną z najczęściej rekomendowanych klinik stomatologicznych w Warszawie, co napawa nas dużą radością! 

W naszej klinice nowoczesna technologia jest na każdym kroku! Posiadamy tomograf, który dzięki obrazom 3D zębów i kości umożliwia nam przeprowadzanie niezwykle dokładnej  diagnostyki. Nasze mikroskopy, używane przez lekarzy, to prawdziwi detektywi w świecie stomatologii – nawet najdrobniejsza próchnica nie umknie naszej uwadze. A co więcej, mamy skaner wewnątrzustny i drukarkę 3D! Dzięki nim jesteśmy w stanie stworzyć idealnie dopasowaną koronę protetyczną w zaledwie kilka godzin. To prawdziwa rewolucja w dbaniu o zdrowy uśmiech! 

cennik

stomatologii estetyczna

inne usługi
stomatologii estetyczna

Oferujemy wszystkie zabiegi, które są potrzebne do osiągnięcia pięknego, zdrowego uśmiechu:

jak możemy pomóc

poprawić kolor swoich zębów

wyprostuj i wyrównaj swój uśmiech

fih chips, cratx i nierówne zęby

wyeliminować linie uśmiechu i zmarszczki

najwyższej klasy stomatologia estetyczna
od najlepszych specjalistów w branży

Zapewniamy przyjemną i dyskretną atmosferę, oferując opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i szeroki zakres usług. Podchodzimy do naszych pacjentów z dużym zaangażowaniem, dążąc do zapewnienia pełnego komfortu podczas ich wizyt. 

Umów wizytę

Make an appointment