Currently set to Index
Currently set to Follow
o nas 2 Warsaw Dental Center

Warsaw Dental Center to miejsce, gdzie w trosce o pacjenta, pasja łączy się z profesjonalizmem. Naszą misją jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. W pięknych wnętrzach kliniki, zlokalizowanej w samym centrum miasta, wykwalifikowana kadra sprawia, że spotkanie ze stomatologiem staje się pozytywnym doświadczeniem.

CENTRUM STOMATOLOGICZNE

Dbamy o kameralną, miłą i dyskretną atmosferę, oferujemy indywidualne podejście oraz szeroki zakres usług. Z zaangażowaniem podchodzimy do pacjentów, stawimy ich w centrum zainteresowania, dokładając starań, by zapewnić im komfort, na który w pełni zasługują. Każda diagnoza poparta jest konsultacją kilku specjalistów, ponieważ wiemy, że razem możemy więcej. Znamy moc skutecznej komunikacji. Tworzymy zgrany zespół, którego celem jest niesienie fachowej i szybkiej pomocy. Tu każdy talent pracuje na wspólny sukces – lekarzy i pacjentów.

GABINET

Wszystkim pacjentom przedstawiamy indywidualny plan leczenia wraz z przewidywanymi kosztami, zapewniając dostęp do pełnego zakresu informacji już podczas pierwszej wizyty.

gabinet Warsaw Dental Center
Gabinet Stomatologiczny Warsaw Dental Center

Jakość wykorzystywanych materiałów jest dla nas bardzo ważną kwestią, podobnie jak najnowsze metody leczenia

To dlatego zespół Warsaw Dental Center nieustannie się rozwija i doskonali swoje umiejętności. Bierzemy udział w wielu szkoleniach, kursach i istotnych wydarzeniach z branży stomatologicznej. Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem i umiejętnościami na światowym poziomie. Posiadamy rzesze zadowolonych pacjentów, którzy polecają nasze usługi bliskim, dzięki temu panuje tu rodzinna i przyjazna atmosfera zaufania. Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

OFERTA

Oferta Warsaw Dental Center obejmuje m.in. usługi z zakresu: ortodoncji, protetyki, chirurgii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii (leczenie przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej), stomatologii estetycznej – więcej informacji w zakładce Usługi.

gabinet-3 Warsaw Dental Center
+48 22 542 18 04