English EN Polish PL
English EN Polish PL

O nas

Warsaw Dental Center to miejsce, gdzie w trosce o pacjenta, pasja łączy się z profesjonalizmem. Naszą misją jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. W pięknych wnętrzach kliniki, zlokalizowanej w samym centrum miasta, wykwalifikowana kadra sprawia, że spotkanie ze stomatologiem staje się pozytywnym doświadczeniem.

Centrum Stomatologiczne

Dbamy o kameralną, miłą i dyskretną atmosferę, oferujemy indywidualne podejście oraz szeroki zakres usług. Z zaangażowaniem podchodzimy do pacjentów, stawimy ich w centrum zainteresowania, dokładając starań, by zapewnić im komfort, na który w pełni zasługują. Każda diagnoza poparta jest konsultacją kilku specjalistów, ponieważ wiemy, że razem możemy więcej. Znamy moc skutecznej komunikacji. Tworzymy zgrany zespół, którego celem jest niesienie fachowej i szybkiej pomocy. Tu każdy talent pracuje na wspólny sukces – lekarzy i pacjentów.

 

Jakość wykorzystywanych materiałów jest dla nas bardzo ważną kwestią, podobnie jak najnowsze metody leczenia

To dlatego zespół Warsaw Dental Center nieustannie się rozwija i doskonali swoje umiejętności. Bierzemy udział w wielu szkoleniach, kursach i istotnych wydarzeniach z branży stomatologicznej. Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem i umiejętnościami na światowym poziomie. Posiadamy rzesze zadowolonych pacjentów, którzy polecają nasze usługi bliskim, dzięki temu panuje tu rodzinna i przyjazna atmosfera zaufania. Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

 
 

GABINET

Wszystkim pacjentom przedstawiamy indywidualny plan leczenia wraz z przewidywanymi kosztami, zapewniając dostęp do pełnego zakresu informacji już podczas pierwszej wizyty.

 

CHCESZ ZMIENIĆ SWÓJ UŚMIECH?

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz kompleksowo zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także świetny wygląd Twoich zębów – dobrze trafiłeś.

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa