Metamorfozy

Jesteśmy miejscem, gdzie spełniają się marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Nasza filozofia opiera się na zasadzie „wasze marzenia, nasz plan”, co w efekcie sprawia że każdy z naszych pacjentów zakańcza leczenie z wymarzonym uśmiechem. Zespół, składający się z doświadczonych specjalistów, oraz holistyczne podejście, pozwalają na osiągniecie zachwycających efektów. Poniżej przykładowe metamorfozy, które udało się osiągnąć dzięki pracy Warsaw Dental Center.
Przed
Po
Pacjent zainteresowany był estetyczną i funkcjonalną odbudową zębów.
Przed
Po
Pacjentka, która się do nas zgłosiła, przez wiele lat użytkowała niekomfortową protezę górną. 
 
Przed
Po

Leczenie, którego efekt prezentujemy, było dużym wyzwaniem dla naszego zespołu. Ale my lubimy wyzwania i chętnie staramy się im sprostać.

Przed
Po
Pacjent, którego metamorfozę prezentujemy, zgłosił się do nas w celu poprawy stanu swojego uzębienia. 
 
Przed
Po

To było duże wyzwanie dla naszych lekarzy — wszak pacjentka jest dentystką, więc miała bardzo sprecyzowane oczekiwania. 

Przed
Po

Po udanym leczeniu ortodontycznym doktor Tomasz Kupryś wykonał u pacjentki licówki oraz nakłady ceramiczne.

Zaplanuj swoją transformację:

Gotowy na promienny uśmiech? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją podróż do zdrowszego, piękniejszego uśmiechu.

Przed
Po

Przedstawiamy metamorfozę, która jest spełnieniem marzeń naszej pacjentki. Cieszymy się, że wizyta w Warsaw Dental Center …

Przed
Po

Kolejny piękny uśmiech zadowolonej pacjentki Warsaw Dental Center! Nie tylko pacjentki, także sztabu lekarzy i asystentek…

Przed
Po

Marzeniem pacjentki, której metamorfozę̨ prezentujemy, była poprawa estetyki zębów przednich.

Przed
Po

65-letni pacjent zapytany na pierwszej wizycie o wymarzony rezultat leczenia, odpowiedział: odzyskać swój naturalny uśmiech.

Przed
Po

Do głównych problemów pacjentki, która zgłosiła się do kliniki, należały starte zęby, ich braki oraz niezadowalający kształt.

Przed
Po

Leczenie pacjentki trwało długo — było to związane z jej niestabilnym stanem zdrowia (konsekwencja poważnego wypadku komunikacyjnego)…

Przed
Po

Prezentujemy kolejną metamorfozę uśmiechu, która jest dziełem zespołu lekarzy Warsaw Dental Center!

Umów wizytę

Make an appointment