protezy zębowe

w samym sercu Warszawy

protezy zębowe

w samym sercu Warszawy

przywracamy pełny,
zdrowy uśmiech!

Jeśli brakuje Ci wielu zębów z powodu próchnicy, urazu lub naturalnego procesu starzenia, protezy zębowe mogą być idealnym rozwiązaniem.

Współczesne protezy zębowe wykonuje się z nowoczesnych, wytrzymałych materiałów i są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu, niż mogłoby się wydawać. Kiedy są właściwie zaprojektowane i dopasowane, Twoje protezy będą działać prawie jak naturalne zęby, przywracając  zdolność do uśmiechania się, mówienia i żucia z pewnością siebie.Proteza ruchoma może być oparta na własnych zębach ale również na implantach. W wykonanie protezy oprócz lekarzy zaangażowani są również technicy dentystyczni i ich laboratorium. Dlatego proces wytwarzania tego uzupełnienia trwa minimum 5 dni.

To nie jest jedyna opcja zastąpienia zębów. Lekarze protetycy w Warsaw Dental Center pomogą Ci porównać rozwiązania, dostarczając wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby podjąć najlepszą decyzję dla siebie.

jakie są zalety
protez zębowych?

Odtworzenie funkcji żucia i mowy

Zapobieganie przesunięciu się sąsiednich zębów

Poprawa estetyki uśmiechu

Trwałość i wytrzymałość przy odpowiedniej pielęgnacji

dlaczego warto nas wybrać?

Tworzenie naturalnie wyglądającej i trwałej rekonstrukcji wymaga specjalnych umiejętności i dbałości o szczegóły.

Aby osiągnąć sukces, twój dentysta powinien:

  • W pełni zrozumieć Twoje indywidualne potrzeby i zalecić idealny rodzaj protezy zębowej.
  • Stworzyć trójwymiarowy model Twojej jamy ustnej w celu uzyskania dokładnego odwzorowania dziąseł.
  • Użyć wysokiej jakości materiałów i najlepszej pracowni protetycznej, aby wykonać spersonalizowaną protezę zębową

    W Warsaw Dental Center doskonale opanowaliśmy sztukę współpracy z pacjentami, aby pokonywać wszelkie przeszkody i zapewnić perfekcyjne, wygodne dopasowanie. Oferujemy delikatne podejście i kluczową ekspertyzę, niezbędną do efektywnego leczenia. Naszym celem jest także pomóc Ci odzyskać piękny uśmiech i zwiększyć Twoją pewność siebie.

sprawdź, czego doświadczysz w
Warsaw Dental Center!

Najnowocześniejsze urządzenia

Ciepły i profesjonalny zespół

Komfort w trakcie leczenia

Całkowicie spersonalizowana opieka stomatologiczna

najczęściej zadawane pytania
dotyczące protez zębowych:

Co to są protezy zębowe?

Protezy dentystyczne stanowią szeroki zakres uzupełnień w stomatologii, które są stosowane zarówno przy całkowitym braku zębów, jak i w przypadku pojedynczych luk. Dzisiejsze metody protetyczne pozwalają nie tylko odbudować strukturę zębów i przywrócić estetykę uśmiechu, ale także utrzymać podstawowe funkcje żucia i mowy. Starannie dopasowane protezy dentystyczne korzystnie wpływają na konfigurację zgryzu, co przekłada się na estetykę całej twarzy.

Jakie są rodzaje protez zębowych?

Protezy dentystyczne klasyfikuje się na różne sposoby. W zależności od zakresu, rozróżniamy protezy całkowite, które odtwarzają całe uzębienie, oraz protezy częściowe, służące do uzupełnienia wybranych braków. Pod względem sposobu mocowania wyróżniamy protezy stałe, które są na stałe zakotwiczone w jamie ustnej, oraz protezy ruchome, które pacjent może samodzielnie wyjmować i zakładać. Ze względu na zastosowane technologie i materiały, protezy dzielą się na akrylowe, wykonane z różowego plastiku imitującego dziąsła, szkieletowe, które wykorzystują metalowe elementy konstrukcyjne, oraz acetalowe, charakteryzujące się dużą elastycznością dzięki użyciu termoplastycznego materiału.

Czy mogę mieć protezę zębową na implantach?

Tak! Protezy na implantach stanowią  szczyt nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie odbudowy brakujących zębów. W Warsaw Dental Center protezy te są wytwarzane przez wykwalifikowanych lekarzy dentystów i najlepsze pracownie techniczne gwarantujące doskonały wygląd i trwałość uzupełnienia. Protezy na implantach charakteryzują się  wyjątkową stabilnością, eliminując obawę o ich przemieszczanie się lub wypadanie podczas codziennych aktywności. Umożliwiają bezproblemowe spożywanie wszelkiego rodzaju pokarmów, nawet tych twardych

Umów wizytę

Make an appointment