licówki porcelanowe

w samym sercu Warszawy

licówki porcelanowe

w samym sercu Warszawy

przywracamy pełny,
zdrowy uśmiech!

Jeśli masz estetyczne zastrzeżenia co do swoich zębów, licówki porcelanowe to jedna z najszybszych i najbardziej spektakularnych metod poprawienia uśmiechu. Licówki to cienkie, trwałe i wykonane na zamówienie porcelanowe nakładki na Twoje zęby. Ta metoda skutecznie maskuje i chroni Twój uśmiech przed plamami, pęknięciami i odpryskami.
Lekarze w Warsaw Dental Center podchodzą artystycznie do zabiegów z wykorzystaniem licówek. Dbamy o to, aby finalny efekt wyglądał jak najbardziej naturalnie i nienagannie. Ludzie będą się zastanawiać, jaka jest Twoja tajemnica tak doskonałego, zachwycającego uśmiechu!

Uwielbiamy sprawiać, że się uśmiechacie! Podczas wstępnej konsultacji pomożemy Ci dokładnie zrozumieć, czego możesz się spodziewać i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Każda wizyta w naszym gabinecie będzie relaksującym i przyjemnym doświadczeniem — Twoja wygoda i satysfakcja to nasz cel.

częste problemy,
które można naprawić licówkami porcelanowymi

Przestrzenie i szczeliny między zębami

Złamane lub uszkodzone zęby

Zbyt małe zęby

Silnie przebarwione zęby

nowy, naturalny uśmiech w ciągu zaledwie 2 wizyt

W Warsaw Dental Center traktujemy zabiegi związane z aplikacją licówek dentystycznych jako formę artystycznego dzieła, gwarantując, że Twój uśmiech będzie prezentował się naturalnie i harmonijnie. Otoczenie z pewnością zauważy Twój perfekcyjny, zachwycający uśmiech.

Jak wygląda zakładnie licówek porcelanowych w Warsaw Dental Center:

Wizyta #1
Przygotowanie
Podczas pierwszej wizyty przygotujemy Twoje zęby do nakładania licówek. Usuniemy trochę szkliwa (około grubości paznokcia), aby stworzyć miejsce na licówki. Następnie wykonamy skan Twojego uśmiechu, które prześlemy do naszego  laboratorium dentystycznego, aby dostosować licówki do Twoich potrzeb.

Wizyta #2
Przyklejanie licówek
Około 10-14 dni później, wrócisz do naszego gabinetu na drugą wizytę, podczas której trwale przymocujemy Twoje porcelanowe licówki. Najpierw dokładnie oczyścimy Twoje zęby, a następnie przykleimy licówkę za pomocą specjalnego cementu dentystycznego. Po zamontowaniu licówek możesz rozkoszować się odmienionym kolorem i kształtem Twojego uśmiech.!

sprawdź, czego doświadczysz w
Warsaw Dental Center!

Najnowocześniejsze urządzenia

Ciepły i profesjonalny zespół

Komfort w trakcie leczenia

Całkowicie spersonalizowana opieka stomatologiczna

Warsaw Dental Center
odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące licówek porcelanowych.

Jakie są przeciwwskazania dla licówek porcelanowych?

Przeciwwskazania obejmują:

  • zęby po leczeniu kanałowym
  • próchnica
  • paradontoza
  • bruksizm
  • duże wady zgryzu

Jaka jest cena licówek porcelanowych?

Ceny licówek porcelanowych w Warsaw Dental Center rozpoczynają się już od 2500 zł. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą metodą poprawy estetyki uśmiechu do konsultacji z naszymi specjalistami w dziedzinie stomatologii estetycznej. Nasi lekarze szczegółowo omówią z Tobą wszystkie aspekty związane z kosztami, trwałością oraz wyglądem planowanych licówek. Razem opracujemy plan leczenia, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzony efekt.

Czy jest alternatywa dla licówek porcelanowych?

Jako alternatywę dla licówek porcelanowych proponujemy bonding lub korony wykonane w całości z ceramiki. Serdecznie zachęcamy do umówienia się na konsultację z naszymi specjalistami w dziedzinie stomatologii estetycznej, którzy pomogą Ci wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane nie tylko do Twojego uśmiechu, ale także do Twoich oczekiwań.

Umów wizytę

Make an appointment