Przed
Po

Kolejny piękny uśmiech zadowolonej pacjentki Warsaw Dental Center! Nie tylko pacjentki, także sztabu lekarzy i asystentek pracujących przy tej metamorfozie. Nie było łatwo, ale efekty dowodzą, że ciężka praca i poświęcenie pacjenta przynoszą znakomite rezultaty!

Zapytaliśmy doktora Tomasza Kuprysia, jak przebiegał proces leczenia 62-letniej pacjentki. „Pacjentka od lat marzyła o zdrowym i pięknym uśmiechu. Na konsultację do Warsaw Dental Center przyjechała, pokonując dystans 400 kilometrów. Dlatego wcześniej tak zaplanowaliśmy harmonogram wizyt, by móc je jak najlepiej do siebie dopasować. Korony i mosty porcelanowe ze stali (dziś stosujemy wyłącznie uzupełnienia pełnoceramiczne bezmetalowe, co zapewnia nie tylko lepszą estetykę, ale też szczelność) wykonane kilkanaście lat temu, nie nadawały się do użytkowania i spowodowały destrukcję zębów filarowych. Po wnikliwym wywiadzie, dokumentacji fotograficznej, diagnostyce obrazowej oraz badaniu stawu skroniowo-żuchwowego, przystąpiliśmy do planowania pracy docelowej.

Niestety w żuchwie i odcinkach bocznych szczęki, zębów nie udało się uratować. Zęby przednie po prawidłowym leczeniu kanałowym mogły posłużyć jako filar odbudowy protetycznej. W żuchwie wszczepiono dwa implanty, służące do zamocowania protezy dolnej. W szczęce w celu uniknięcia stosowania nieestetycznych klamer zastosowano protezę zdejmowaną na zasuwach połączonych z uzupełnieniami ceramicznymi”. Efekty? Pacjentka jest bardzo zadowolona i cieszy się z poprawy jakości swojego życia. Czuje się pewniej, zaczęła się uśmiechać.

Jeśli i Wy marzycie o takiej metamorfozie, nie zwlekajcie i czym prędzej umówcie wizytę u naszych specjalistów.

Lekarze: lek. dent. Msc. Urszula Leończak, lek. dent. spec. chir. stom. Bartosz Leończak