Przed
Po
Pacjentka, która się do nas zgłosiła, przez wiele lat użytkowała niekomfortową protezę górną. Było to dla niej na tyle uciążliwe, że zdecydowała się na kompleksową metamorfozę uśmiechu. 
 
Po wnikliwym badaniu i przygotowaniu dokumentacji fotograficznej, lekarze opracowali plan leczenia. Obejmował on wszczepienie implantów w szczęce. W żuchwie w odcinku bocznym implanty były wszczepione w przeszłości.
 
W szczęce wykonano ceramiczno tytanowe uzupełnienia stałe (przykręcone); w żuchwie w odcinku bocznym — korony ceramiczne z różowym dziąsłem w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu. W żuchwie zęby istniejące odbudowano materialem kompozytowym zgodnie z technika minimalnie inwazyjną, by ochronić jak najwięcej stałych tkanek zębów. 
 
Zdjęcia prezentują efekt u konkretnego pacjenta. Może się różnić w zależności od jego indywidualnych cech, stosowania się do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Lekarze: lek. dent. Urszula Leończak, lek. dent. Tomasz Kupryś, lek. dent. Aneta Zmorzyńska, lek. dent. spec. chir. Bartosz Leończak