Warsaw Dental Center laureatem plebiscytu GALA BEUATY STARS 2019

Po raz kolejny, magazyn „Gala” wyróżnił czołowe gabinety z kraju. W gronie laureatów znalazło się Warsaw Dental Center.

W bieżącej edycji konkursu aż 64 placówki, w tym kliniki, salony oraz hotele SPA, rywalizowały o tytuły w pięciu kategoriach: medycyna estetyczna, kosmetyka, stomatologia, fryzjerstwo i SPA. Warsaw Dental Center zostało wyróżnione za najbardziej imponujący debiut w sektorze stomatologicznym w 2019 roku.

Decydujący głos w konkursie mieli czytelnicy „Gali” oraz odwiedzający placówki oraz hotele. Do półfinału w każdej z kategorii dostawało się sześć najbardziej cenionych placówek. Następnie półfinaliści byli oceniani pod kątem jakości obsługi oraz merytorycznej wiedzy przez doradców kapituły reprezentujących różne specjalizacje. Zwycięzcy otrzymali tytuł „Najlepsza Placówka Gala Beauty Stars 2019” oraz publikację w magazynie „Gala”.

W tegorocznym jury znaleźli się między innymi: prof. Irena Walecka, specjalistka z dziedziny medycyny estetycznej, przedstawiciel Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dr Wojciech Ryncarz, stomatolog i współzałożyciel Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Marek Bryczyński, znawca fryzjerstwa i kostiumologii, Aneta Muller z firmy SPA Consulting oraz dr Joanna Klonowska, kosmetolog z Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Nagrody podczas gali odebrali przedstawiciele Warsaw Dental Center: dr Tomasz Kupryś, Urszula Leończak oraz Bartosz Leończak.

Umów wizytę

Make an appointment