Pełna metamorfoza uśmiechu naszej pacjentki

Nowy dzień, nowy promienny uśmiech z Warsaw Dental Center!

O uśmiechu nie tylko pacjentki, ale także całego zespołu lekarzy i asystującego personelu, który uczestniczył w tej transformacji. Droga do tego nie była prosta, ale efekt końcowy świadczy o tym, że determinacja i współpraca pacjenta z zespołem przynoszą doskonałe efekty!

Zapytaliśmy doktora Ursula Leończak o szczegóły leczenia 62-letniej pacjentki.

„Od lat pragnęła posiadać zdrowy i atrakcyjny uśmiech. Aby dostać się na konsultację w naszej klinice, pokonała aż 400 kilometrów. Z tego względu tak zaplanowaliśmy jej wizyty, aby były jak najbardziej optymalne. Stare korony i mosty porcelanowe na bazie stali, które miała założone kilkanaście lat temu, były już nienadające się do użytku i doprowadziły do zniszczenia zębów nośnych. Po dokładnym badaniu, dokumentacji zdjęciowej, diagnostyce radiologicznej i analizie stawu skroniowo-żuchwowego, zaczęliśmy planować dalsze etapy leczenia. Niestety nie udało się uratować wszystkich zębów w żuchwie i na bokach szczęki. Jednak przednie zęby, po odpowiednim leczeniu kanałowym, zostały wykorzystane jako podpora dla odbudowy protetycznej. W żuchwie zastosowano dwa implanty do mocowania dolnej protezy, natomiast w górnej szczęce zamiast tradycyjnych klamer zdecydowano się na protezę zdejmowaną na zasuwach połączonych z uzupełnieniami ceramicznymi”.

Rezultat? Pacjentka jest niezmiernie szczęśliwa i cieszy się lepszą jakością życia. Zyskała pewność siebie i zaczęła częściej się uśmiechać. Jeśli marzą Państwo o podobnej transformacji, serdecznie zapraszamy do Warsaw Dental Center .

Umówienie wizyty jest możliwe:

— telefonicznie pod numerem: 22 542 18 04
– drogą mailową: kontakt@warsawdentalcenter.pl

oraz poprzez media społecznościowe:
Facebook

Umów wizytę

Make an appointment