Pełna metamorfoza uśmiechu naszej pacjentki

Nowy tydzień i kolejny piękny uśmiech zadowolonej pacjentki Warszawskie Centrum Stomatologiczne!
Nie tylko pacjentki, także sztabu lekarzy i asystentek pracujących przy tej metamorfozie. Nie było łatwo, ale efekty dowodzą, że ciężka praca i poświęcenie pacjenta przynoszą znakomite rezultaty!
Zapytaliśmy doktora Tomasza Kuprysia, jak przebiegał proces leczenia 62-letniej pacjentki.
„Pacjentka od lat marzyła o zdrowym i pięknym uśmiechu. Na konsultacji w Warszawskim Centrum Stomatologicznym przyjechała, pokonując dystans 400 kilometrów. Dlatego wcześniej tak zaplanowaliśmy harmonogram wizyt, by móc je jak najlepiej do siebie dopasować. Korony i mosty porcelanowe ze stali (dziś stosujemy wyłącznie uzupełnienia pełnoceramiczne bezmetalowe, co zapewnia nie tylko lepszą estetykę, ale też szczelność) wykonane kilkanaście lat temu, nie nadawały się do użytkowania i spowodowały destrukcję zębów filarowych. Po wnikliwym wywiadzie, dokumentacji fotograficznej, diagnostyce obrazowej oraz badaniu stawu skroniowo-żuchwowego, przystąpiliśmy do planowania pracy docelowej. Niestety w żuchwie i odcinkach bocznych szczęki, zębów nie udało
się uratować. Zęby przednie po prawidłowym leczeniu kanałowym mogły posłużyć jako filar odbudowy protetycznej. W żuchwie szczepiono dwa implanty, służące do zamocowania protezy dolnej. W szczęce w celu uniknięcia stosowania nieestetycznych klamer zastosowano protezę zdejmowaną na zasuwach połączonych z uzupełnieniami ceramicznymi”.
Efekty? Pacjentka jest bardzo zadowolona i cieszy się z poprawy jakości swojego życia. Czuje się pewniej, zaczęła się uśmiechać. Jeśli i Wy marzycie o takiej metamorfozie, nie zwlekajcie i czym prędzej umówcie wizytę u naszych specjalistów.

Wizyty można rezerwować:

— telefonicznie: 22 542 18 04
– mailowo: kontakt@warsawdentalcenter.pl

lub za pośrednictwem mediów społecznościowych:
https://www.facebook.com/WarsawDentalCenter/

Zanim

Po

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa