Leczenie w narkozie

Leczenie w narkozie, które oferujemy pacjentom, cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego? Bo jest to świetne rozwiązanie dla pacjentów cierpiących na dentofobię.
Narkoza u dentysty zdecydowanie minimalizuje lęk przed leczeniem. W naszej klinice oferujemy znieczulenie ogólne, dzięki któremu pacjent zyska całkowity komfort i spokój podczas zabiegu.
Zabiegi ze znieczuleniem ogólnym są całkowicie bezpieczne dzięki temu, że uczestniczą w nich dwa zespoły, stomatologiczny i anestezjologiczny. Nad całym procesem czuwa lekarz oraz wykwalifikowany personel, który kontroluje dawkę podawanego środka usypiającego. Rola anestezjologa jest szczególnie ważna podczas leczenia — cały czas monitoruje stan pacjenta, a jego obecność zapewnia bezpieczeństwo.

PROFESJONALNE LECZENIE W NARKOZIE

Dobrze wiemy, że stomatologia w połączeniu z anestezjologią to gwarancja bezpiecznego zabiegu i spokoju pacjenta. W naszej klinice proponujemy skuteczne i bezbolesne leczenie zębów pod narkozą. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem anestezjologicznym, które przez cały czas trwania zabiegu dba o prawidłowy stan osoby leczonej.
Narkoza pomaga osobom zmagającym się z dentofobią (u większości naszych pacjentów stres związany z dentystą mija po pierwszej wizycie w WDC), nadwrażliwością lub np. u pacjentów niepełnosprawnych.
Pamiętajmy, że jeśli nie ma ku temu przeciwskazań, w narkozie możemy wykonać wszystkie zabiegi, m.in. chirurgiczne, endodotnyczne, protetyczne, implantologiczne czy orotodontyczne.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa