Leczenie w narkozie

Leczenie w znieczuleniu ogólnym, które oferujemy naszym pacjentom, zdobywa coraz większą popularność. Dlaczego? Ponieważ stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na dentofobię – czyli strach przed stomatologiem.

Znieczulenie ogólne u dentysty znacząco redukuje lęk związany z leczeniem. W naszej renomowanej klinice specjalizujemy się w zapewnianiu komfortu i spokoju pacjentom podczas zabiegu dzięki zastosowaniu profesjonalnej narkozy ogólnej.

Zabiegi wykonywane w znieczuleniu ogólnym są absolutnie bezpieczne, co zawdzięczamy współpracy dwóch zespołów: stomatologicznego oraz anestezjologicznego. Cały proces jest nadzorowany przez doświadczonego lekarza oraz wykwalifikowany personel, który precyzyjnie kontroluje dawkę podawanego środka usypiającego. Rola anestezjologa ma szczególne znaczenie podczas zabiegu – monitoruje on ciągle stan pacjenta, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

NASZA EKSPERTYZA W ZAKRESIE ZNIECZULENIA OGÓLNEGO

Jesteśmy świadomi, że połączenie stomatologii z anestezjologią gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie zabiegu oraz spokój pacjenta. W naszym ośrodku oferujemy skuteczne i bezbolesne leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym. Dysponujemy wysokiej klasy zapleczem anestezjologicznym, które czuwa nad zdrowiem i komfortem osoby poddanego zabiegowi.

Zastosowanie narkozy doskonale pomaga osobom borykającym się z dentofobią – większość naszych pacjentów doświadcza redukcji stresu związanego z wizytą u dentysty już po pierwszej wizycie w naszej klinice. Ponadto, metoda ta jest również idealna dla osób o nadwrażliwości stomatologicznej oraz pacjentów z ograniczeniami ruchowymi.

Warto podkreślić, że w przypadku braku przeciwwskazań, możemy przeprowadzić w znieczuleniu ogólnym różnorodne zabiegi, w tym te chirurgiczne, endodontyczne, protetyczne, implantologiczne czy ortodontyczne.

Umów wizytę

Make an appointment