Książka „Trudny przypadek”, której jednym z bohaterów jest doktor Tomasz Kupryś, już w księgarniach!

„Trudny przypadek” to opowieści o pracy na styku nauki, wiary i nadziei. Przypadki, które zdarzają się raz na milion. Nadal budzą emocje i prowokują niedające spokoju pytanie: czy dla tego pacjenta zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy? 

Opowiadają o pacjentach i przypadkach, których nigdy nie zapomną, opowiedzieli, oprócz Tomasza Kuprysia, m.in.: Andrzej Jaczewski – założyciel Polskiego Towarzystwa Zdrowia Seksualnego oraz Poradni Higieny Wychowania, gdzie przez lata wraz z Michaliną Wisłocką pomagał młodzieży uporać się z zaburzeniami psychiczno-seksualnymi. Tomasz Kupryś – dentysta gwiazd, odpowiedzialny za uśmiechy najważniejszych postaci polskiego show-businessu. Renata Popik – chirurg, wielokrotna uczestniczka misji w Azji i Afryce. Łukasz Święcicki – kierownik II Kliniki Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Doktor Kupryś w książce mówi o tym, jak pomógł znanej projektantce Ewie Minge, która po przebytym nowotworze miała ogromne problemy stomatologiczne. Z bólem zębów, pojawiały się kolejne – codzienny ból brzucha spowodowany nieprawidłowym gryzieniem pokarmów, a także wielogodzinne migreny. Ta historia pokazuje, że wiele rzeczy można odwrócić i skierować na właściwy tor.
Zapraszamy do lektury książki Marianny Fijewskiej i umawiania konsultacji u doktora Kuprysia!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa