Powered by Smartsupp

Dokumentacja fotograficzna u stomatologa

Dokumentacja fotograficzna to jeden z elementów wizyty w Warsaw Dental Center. Dlaczego jest taka ważna? Pytamy o to naszą techniczkę stomatologiczną, Karolinę Krause.

Tworzenie profesjonalnej dokumentacji fotograficznej do celów medycznych to standard w naszej codziennej pracy.

Wykonujemy różnego rodzaju sesje, w zależności od ich przeznaczenia – mamy portfolia standardowe, jak i takie na potrzeby leczenia ortodontycznego czy protetycznego.

Pozwala nam to prowadzić dokładną historię leczenia pacjenta opartą nie tylko na opisach, ale i na obiektywnym kryterium, jakim są zdjęcia niepoddane graficznym manipulacjom.

Dzięki nim łatwiej wytłumaczyć wiele medycznych zagadnień i przedyskutować możliwości leczenia. To wpływa na poczucie bezpieczeństwa i ułatwia naszym Pacjentom świadome podejmowanie decyzji.

Zdjęcia, poza zapisem postępów w leczeniu, służą do komunikacji z laboratoriami protetycznymi. Oznacza to, że czasem oprócz zdjęć wewnątrzustnych, wykonujemy również portrety. Są one niezbędne w procesie projektowania nowego uśmiechu w harmonii z rysami twarzy pacjenta i zgodnie z jego oczekiwaniami.

Efekty pracy w oparciu o protokół fotograficzny pozwalają lekarzowi i pacjentowi w pełni dostrzec efekty metamorfozy uśmiechu.

Zapraszamy do Warsaw Dental Center!

Wizyty można rezerwować:

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa