Doktor Urszula Leończak w oczach współpracowników

Opinie o doktor Urszuli Leończak wśród jej współpracowników

Empatyczna, fachowa, zawsze uśmiechnięta – taka jest doktor Urszula Leończak, specjalizująca się w leczeniu kanałowym w Warsaw Dental Center.
Doktor Leończak jest absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej. Po ukończeniu studiów kontynuowała swój rozwój naukowy na Międzynarodowym Uniwersytecie Katalońskim w Barcelonie. W 2018 roku zdobyła tytuł Master of Endodontics (Msc.). Prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu endodoncji dla lekarzy zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dla niej ważne jest pełne zrozumienie podejścia do pacjentów. W swojej pracy ceni profesjonalizm i nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach krajowych i międzynarodowych, w miastach takich jak Berlin, Bruksela, Hiszpania, czy Gwatemala.

Jak jej bliscy współpracownicy opisują doktor Leończak?
Karolina, technik dentystyczny: „W dziedzinie  doktor Urszula Leończak wie praktycznie wszystko, a żadne przypadki nie są dla niej za trudne. Pacjenci i nasz personel doceniają jej niezwykłą szybkość i organizację pracy. Jest doskonałą praktykującą lekarką, ale również świetnym nauczycielem, który przekazuje innym lekarzom niezwykle cenną wiedzę i umiejętności pracy na najwyższym poziomie. Oddając się jej opiece, można być pewnym trafnej diagnozy i leczenia na światowym poziomie.”

Agnieszka, recepcjonistka: „Doktor Urszula to wyjątkowa specjalistka o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Ma przyjazne podejście zarówno do pacjentów, jak i do personelu. Jest delikatna i cierpliwa, i nie tylko dorośli ją uwielbiają, ale także dzieci. Jej uśmiech i serdeczne podejście sprawiają, że praca z nią to czysta przyjemność.”

Joanna, asystentka: „To ona jest najlepsza w dziedzinie leczenia kanałowego – naprawi każdy ząb! Jest szybka, pełna energii, ale równocześnie niesamowicie dokładna w tym, co robi. Perfekcjonistka w każdym calu.”

Monika, recepcjonistka: „Po wizycie u doktor Urszuli każdy, nawet ten, kto miał największe obawy przed wizytą u dentysty, wychodzi z gabinetu z uśmiechem na twarzy. To jest dla niej największa nagroda. Osobiście podziwiam jej dokładność, cierpliwość i ogromną wiedzę.”

Klaudia, asystentka: „Pamiętam nasz pierwszy dzień pracy. Byłam bardzo zestresowana. Doktor Urszula, z pełnym zrozumieniem i uśmiechem, mówiła do mnie: 'Oddychaj’. To kobieta, która zasługuje na szacunek, ale w relacjach w miejscu pracy dba o miłą, przyjacielską atmosferę i nie tworzy dystansu. Pracuje sprawnie i skutecznie.”

Umów wizytę

Make an appointment