Doktor Urszula Leończak w oczach współpracowników

Empatyczna, profesjonalna, zawsze uśmiechnięta — taka jest doktor Urszula Leończak, która w Warsaw Dental Center specjalizuje się w leczeniu kanałowym.

Doktor Leończak jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Po studiach kontynuowała edukację na  Międzynarodowym Uniwersytecie Katalońskim w Barcelonie. W 2018 roku uzyskała tytuł Master of Endodontics (Msc.). Prowadzi profesjonalne szkolenia endodontyczne dla polskich i zagranicznych lekarzy. Ważne jest dla niej pełne zrozumienia podejście do pacjentów. W pracy ceni profesjonalizm, nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w szkoleniach (krajowych i zagranicznych, m.in. w Berlinie, Brukseli, Hiszpanii, Gwatemali).

Co o doktor Leończak mówią jej najbliżsi współpracownicy?

Karolina, technik stomatologiczny: „O endodoncji wie chyba wszystko, a >>trudne<< przypadki nie są jej straszne. Pacjenci i nasz zespół ceni niesamowitą szybkość i organizację pracy pani doktor. Jest świetnym praktykiem, a ponadto szkoleniowcem, uczącym innych lekarzy odpowiedniej techniki pracy. Oddając się w jej ręce, można być pewnym diagnostyki i leczenia według światowych standardów”.

Agnieszka, recepcjonistka: „Doktor Urszula to świetny specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Ma przyjazny stosunek do pacjenta i personelu. Jest delikatna i cierpliwa, uwielbiają ją nie tylko dorośli, ale też dzieci. Uśmiech i serdeczne podejście sprawiają, że praca z nią to czysta przyjemność”.

Joanna, asystentka: „Najlepsza specjalistka od kanałów – udrożni każdy! Jest szybka, energiczna, ale niezwykle dokładna w tym co robi. Perfekcjonistka w każdym calu”.

Monika, recepcjonistka: „Po wizycie u doktor Urszuli każdy, nawet najbardziej sceptycznie nastawiony do dentysty pacjent, wychodzi z gabinetu z uśmiechem na ustach. Dla niej – to największa nagroda. Osobiście zachwycam się jej dokładnością, cierpliwością oraz ogromną wiedzą”.

Klaudia, asystentka: „Pamiętam nasz pierwszy dzień pracy. Byłam bardzo zestresowana. Doktor Urszula, z empatią i uśmiechem, pocieszała: >>oddychaj<<. (uśmiech) Budzi szacunek, ale w relacjach w pracy pielęgnuje miłą, przyjacielską atmosferę, nie stwarza dystansu Pracuje szybko i skutecznie”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa