Biała dieta po wybielaniu zębów? Specjalna oferta WDC i cateringu Zielony Pomidor!

Wprowadzenie białej diety na kilka dni po zabiegu jest niezbędne w celu poprawy efektu wybielania zębów.
Biała dieta po wybielaniu zębów? Specjalna oferta WDC i cateringu Zielony Pomidor!

Dbając o komfort naszych pacjentów i oferując najwyższą jakość usług, przygotowaliśmy specjalną ofertę — catering dietetyczny Zielony Pomidor uwzględniający zalecenia lekarzy. Dla wszystkich pacjentów Warsaw Dental
Center specjalny rabat.

Na czym polega zabieg wybielania i dlaczego się na niego zdecydować? O to zapytaliśmy doktora Bartosza Leończaka.

Właściwa higiena jamy ustnej i regularne (nie rzadziej niż co 6 miesięcy) wizyty kontrolne w gabinecie stomatologicznym to podstawa profilaktyki. Odkładająca się na zębach płytka bakteryjna w ciągu 48 h zamienia się w kamień nazębny. Jest on tylko niebezpieczny dla naszego zdrowia, ale też nieestetyczny – odkłada się najczęściej o wewnętrznej stronie zębów w postaci brązowego nalotu. Niszczy szkliwo, jest źródłem nieświeżego oddechu, a także przyczynia się do rozwoju wielu niebezpiecznych chorób. Usunięcia tego nalotu w Warsaw Dental Center podejmuje się zespół wykwalifikowanych higienistek. Czyszczenie zębów jest pierwszym etapem radzenia sobie z problemami jamy ustnej, a sposobem na ich upiększenie – wybielanie. W celu wzmocnienia efektu proponujemy również wybielanie lampą PHILIPS ZOOM. To jedno z najnowocześniejszych obecnie na rynku urządzeń do wybielania, gwarantujące znakomite rezultaty.

„Zabieg polega na wybieleniu zębów specjalnym żelem z nadtlenkiem wodoru, aktywowanym przy użyciu lampy. Trwa nie dłużej niż 45 minut i obejmuje trzy sesje po 15 minut. Wykonywany jest pod kontrolą lekarza stomatologa. Każdy z pacjentów otrzymuje od nas, w cenie wybielania specjalny żel i nakładki, które stosuje przez 7 kolejnych dni, tak by efekt był jeszcze bardziej spektakularny”, przyznaje doktor Bartosz Leończak.

Zamów catering Zielony Pomidor już dziś!

Więcej szczegółów: zielonypomidor.eu

Dla wszystkich pacjentów Warsaw Dental Center rabat 10 proc.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa