Currently set to Index
Currently set to Follow

W Warsaw Dental Center wiemy, jak ważna jest gra zespołowa. Najlepsze rezultaty możemy osiągnąć wyłącznie działając razem, wykorzystując na różnych etapach leczenia indywidualne talenty poszczególnych członków zespołu. Nasi lekarze dzięki tej filozofii, zaangażowaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu, cieszą się wśród pacjentów uznaniem i zaufaniem.

 

Dr n. med. Łukasz Zadrożny

specjalizuje się w implantologii i chirurgii stomatologicznej

Klinicznie zajmuje się minimalnie inwazyjną implantologią, chirurgią okołoimplantologiczną i stomatologiczną. Pracuje z powiększeniem, stosuje najnowsze technologie CAD/CAM do planowania i wykonania zabiegów implantologicznych. Bardzo często stosuje szablony i nawigację komputerową zarówno w zabiegach implantologicznych, jak i regeneracyjnych w obrębie kości szczęk. Dzięki stosowanym technologiom z powodzeniem wykonuje zabiegi implantacji natychmiastowych, gdy konieczne jest usunięcie zęba z jednoczesnym obciążeniem implantu lub implantów pracą tymczasową, co jest niezmiernie ważne ze względów estetycznych i znacznie skraca czas leczenia. Prowadzi szkolenia i kursy dla lekarzy głównie z zakresu nowoczesnych i minimalnie inwazyjnych technik chirurgiczno-implantologicznych i technik szycia.

Lekarz dentysta, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik WUM- aktualnie starszy wykładowca w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej. Prowadzi badania naukowe dotyczące druku 3D i dokładności procedur implantologicznych użyciem szablonów chirurgicznych. Visiting lecturer na Uniwersytetach Sammelveiss University w Budapeszcie na Węgrzech i University Santiago de Compostela w Hiszpanii. Członek Rady Młodych Naukowców Warszawskiego Uniwersytety Medycznego. W marcu 2018 z wyróżnieniem obronił tytuł doktora nauk medycznych. W roku 2013 rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Wykładowca Osstem AIC Polska i European Course Direktor AIC — drugiej co do wielkości organizacji na świecie zajmującej się kompleksowym szkoleniem w zakresie implantologii.

Lek. dent. Daniel Poszytek

specjalizuje się w periodentologii (chorobach dziąseł)

W Warsaw Dental Center zajmuje się periodentologią (chorobami dziąseł).

Absolwent WUM, lekarz rezydent oraz doktorant w Zakładzie Chorób Błony i Przyzębia WUM.

Lek. dent. Bartosz Górski

specjalizuje się w periodentologii (chorobach dziąseł)

W Warsaw Dental Center wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu leczenia chorób przyzębia. Główne zainteresowania obejmują zabiegi sterowanej regeneracji tkanek u pacjentów z zaawansowanymi postaciami zapaleń przyzębia oraz procedury plastyczne mające na celu poprawę estetyki biało-różowej.

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od początku pracy zawodowej związany z Zakładem Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia WUM. Specjalista w dziedzinie periodontologii. W 2015 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii.

Lek. dent. Aneta Zmorzyńska

W Warsaw Dental Center prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Jest autorką kilkunastu publikacji w dziedzinie stomatologii. Należy m.in. do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTS), Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO), Stowarzyszenia Face Poland.
W swojej praktyce wykorzystuje nowoczesne metody leczeni m.in. zakotwienie z użyciem implantów ortodontycznych, niewidoczne aparaty Invisalign. Prowadzi leczenie pacjentów interdyscyplinarnych, z problemami protetycznymi, wadami kostnymi (gnatycznymi).
Zawsze dąży do najwyższej jakości pracy, a co ważniejsze, do robienia tego z miłością.

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła wiele kursów i szkoleń prowadzonych w Polsce i na świecie, m.in: dwuletni kurs Straight Wire pod kierownictwem prof. Davide Mirabella, kurs certyfikujący Invisalign, kursy z zakresu chirurgii ortognatycznej (Ferrara, Wilno), dwuletni zaawansowany kurs czynnościowej okluzji FACE (Functional And Cosmetic Excellence, Roth Williams International Society of Orthodontists) pod kierownictwem dr. Domingo Martin i dr. Renato Cocconi.

Lek. dent. Michał Zmorzyński

W Warsaw Dental Center prowadzi leczenie ortognatyczne dzieci i dorosłych.

W swojej pracy skupia się na chirurgii ortognatycznej i implantologii, a w szczególności na wykorzystaniu technik grafiki komputerowej w planowaniu zabiegów.

Szczególny obszar zainteresowania to zabiegi z zakresu odbudowy tkanek miękkich i twardych przy których wykorzystuje najnowsze techniki operacyjne i osiągnięcia biotechnologiczne np. czynniki wzrostu otrzymane z krwi pacjenta. Z implantologią jest związany od 2005 roku. Swoim doświadczeniem dzieli się m.in. jako wykładowca i krajowy konsultant systemu implantologicznego OSSTEM.

W 2004 roku ukończył kierunek stomatologiczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W latach 2005-2014 pracował jako asystent i wykładowca w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, godząc pracę kliniczną ze studiami na kierunku lekarskim.

W 2011 roku zdał egzamin specjalizacyjny z chirurgii szczękowo-twarzowej z wynikiem wyróżnionym nagrodą ministra zdrowia.

Karolina Krause

specjalizuje się w technice dentystycznej CAD/CAM

W Warsaw Dental Center dba o przygotowanie profesjonalnej/medycznej dokumentacji fotograficznej dla pacjentów. Jej zawodową specjalnością, a zarazem głównym zainteresowaniem jest zastosowanie najnowocześniejszych cyfrowych metod (skrótowo nazywanych CAD/CAM) w stomatologii. Na podstawie wykonanych przez siebie zdjęć tworzy wstępne projekty metamorfozy uśmiechu, dopasowane idealnie do pacjenta oraz projektuje komputerowo uzupełnienia protetyczne pracując na bazie skanów wewnątrzustnych. Prace wykonuje przy użyciu frezarki stomatologicznej, a wykańcza je ręcznie.
Wierzy, że połączenie precyzji oferowanej przez nowe technologie z zaangażowaniem, wyczuciem i manualnymi zdolnościami daje najlepszy możliwy rezultat.

Absolwentka Uniwersystetu Medycznego w Łodzi, na kierunku techniki dentystyczne. Od początku swojej drogi zawodowej związana z cyfrową stomatologią. Szkoliła się między innymi pod okiem międzynarodowej kadry szkoleniowej 3Shape (uznanego na świecie producenta skanerów wewnątrzustnych) i właścicieli laboratorium protetyki stomatologicznej Smiles.
Hobby: pieczenie ciast, fotografia kulinarna, sporty wodne

Klaudia Suchożebrska — fizjoterapeutka

W Warsaw Dental Center odpowiada za fizjoterapię i rehabilitację zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych. Współpracuje z naszymi lekarzami podczas układania planów leczenia dla pacjentów, a jej wsparcie jest nieocenione w interdyscyplinarnym leczeniu stomatologicznym.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Rehabilitacji studia I stopnia, a także Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapeutycznego. Uczestniczka wielu szkoleń, m.in. Igłoterapia Sucha "Skuteczna metoda redukcji dolegliwości bólowych, poprawy ruchomości i tonusu mięśniowego”; ESP Spine course; Function Aesthetics Posture "Biofunkcyjna koncepcja leczenia problemów okluzyjnych i posturalnych w ramach planu rehabilitacji estetyczno – funkcjonalnej”; Moduł 1. Dysfunkcje czaszkowo – żuchwowe i ich relacje funkcjonalne, Moduł 2 advenced. Dysfunkcje czaszkowo – żuchwowe i ich relacje funkcjonalne; Szkolenie w zakresie badania i terapii stawów skroniowo – żuchwowych; Kurs Terapii Zaburzeń Czynności Systemu Żuchwowo – Gnykowo – Czaszkowego; Szkolenie w zakresie badania i terapii stawów skroniowo – żuchwowych – INTERNATIONAL ACADEMY OF ORTHOPEDIC MEDICINE.

Joanna Orlińska

higienistka

Agnieszka Romanowska

asystentka

Monika Manista

recepcja

Agnieszka Borkowska

recepcja

Klaudia Sławnikowska

Higienistka, asystentka stomatologiczna, elektroradiolog

Magdalena Prokop

Leczenie zachowawcze, protetyka

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego UM w Łodzi. Dyplom lekarza dentysty otrzymała w 2006 roku. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej i protetyki. Ambitna, rzetelna i pracowita, w pracy skupia się na holistycznym podejściu do problemów pacjenta.

Wolny czas poświęca czytaniu i podróżom.

lek. dent. Natalia Rogulska

Leczenie zachowawcze

Monika Furmańczyk

Higienistka, asystentka stomatologiczna

Dr Izabela Michalak

Leczenie ortodontyczne

Dr Agata Piechal-Morawska

Leczenie ortodontyczne

Julia Matraszek

Recepcjonistka

Dr Michał Poulakowski

Protetyka

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej.

Jego motto? „Ja zmienię Twój uśmiech, Ty zmienisz swoje życie”. Doktor Poulakowski zajmuje się projektowaniem uśmiechu, jego kompleksowymi metamorfozami, licówkami.

Jak twierdzi sukces lekarz osiąga wtedy, gdy pacjent opuszcza jego gabinet szczęśliwy.