Currently set to Index
Currently set to Follow

Stomatologia estetyczna Warszawa

Białe, równe zęby są marzeniem wielu osób, niestety nie w każdym przypadku sama higiena oraz leczenie ubytków pozwalają na osiągnięcie upragnionego efektu. Z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna, dziedzina medycyny, której celem jest przywracanie pięknego, naturalnego wyglądu zębów.
więcej

Stomatologia estetyczna

Oferujemy szeroki zakres usług, będących rozwiązaniem zarówno dla nierównych, przebarwionych zębów, czy takich o zbyt ciemnej barwie. Stomatologia estetyczna to bardzo ważna część pracy lekarza stomatologa, ponieważ wymaga ścisłego współdziałania specjalistów różnych dziedzin, w celu osiągnięcia estetycznego efektu końcowego.

Stomatologia estetyczna

Licówki

Czasami w drodze po olśniewający uśmiech, wystarczy przykryć drobne niedoskonałości zęba. Idealne rozwiązanie w takim przypadku to licówki. Są one w stanie skorygować kształt i wielkość zęba, zakryć przebarwienia, pęknięcia i szpary (np. diastemę).

Bonding

Licówki to cienkie, porcelanowe, kompozytowe lub ceramiczne płytki, mocowane na naturalnych zębach. Zęby poddawane są tylko delikatnemu szlifowaniu powierzchni wargowej zęba, dlatego metoda ta jest mało inwazyjna. Nie trzeba naruszać struktury zębów, by zacementować licówki.

Dla pacjentów, którzy mają tylko drobne zastrzeżenia do wyglądu swoich zębów, bądź nie maja czasu na ich dokładną rekonstrukcję, oferujemy mikroinwazyjne odbudowy estetyczne tzw. bonding. Bonding jest to metoda rekonstrukcji powierzchni zęba przy użyciu żywic kompozytowych. Drobne ukruszenia, starcie, wyszczerbienia czy przebarwienia mogą być przykryte wypełnieniem, które przylega do zęba naturalnego. Metamorfoza tą techniką jest niezwykle szybka, nowy kształt zęba nadawany jest już podczas jednej wizyty.

Grille na zęby

Coraz bardziej popularne wśród gwiazd show-biznesu stały się tzw. grille na zęby, czyli ozdobne nakładki. Moda na grille rozpoczęła się wśród muzyków z gatunku rapu w latach 80. XX wieku. Nazwa pochodzi od elementu nadwozia samochodu, które oprócz funkcji maskowania chłodnicy, pełnią funkcję ozdobną. Grille na zęby stały się elementem współczesnej biżuterii ciała. Grill może być zbudowany z wielu materiałów, w tym z diamentów, czy metali szlachetnych. Zdejmowane nakładki mogą zostać wykonane na jednego zęba, jeden łuk zębowy bądź całe uzębienie.

Lek. dent.
Tomasz Kupryś

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu protetyki

Warsaw Dental Center logo www

 

Napisz do nas!

 





Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Warsaw Dental Center sp. z o.o. sp k., Topiel 11, 00-342 Warszawa NIP 1182180875, REGON w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.


 

Umów się na wizytę w naszej klinice

 

+48 22 542 18 04
× WDC: Porozmawiaj z ekspertem