Currently set to Index
Currently set to Follow

Ortognatyka Warszawa

Ortognatyka, zwana inaczej Dental Faceliftingiem – pomaga przy zaburzeniach rozwojowych kości szczęki i żuchwy oraz przy wadach twarzowozgryzowych, takich jak niedorozwoje szczęki i żuchwy, zgryz głęboki, deformacje, czy dysproporcje twarzy.
więcej

Ortognatyka. Klinika Stomatologiczna Warszawa

Ortognatyka jest stosowana wówczas gdy zaburzenia rozwojowe kości szczęki i żuchwy, które nie tylko niekorzystnie zmieniają kształt twarzy, uniemożliwiają też jej skuteczne leczenie ortodontyczne. Ponieważ w efekcie dental liftingu pacjent może zyskać zupełnie nowy wygląd, nieocenione w procesie przygotowawczym do zabiegu są możliwości, jakie stwarza profesjonalna diagnostyka oferowana w Warsaw Dental Center. Dzięki szablonom, mock-up’om, wizualizacjom 3D – pacjenci jeszcze przed przystąpieniem do leczenia mogą zapoznać się z finalnymi efektami planowanego procesu.

Ortognatyka – Proces leczenia

Wady twarzowozgryzowe, takie jak niedorozwoje szczęki i żuchwy, zgryz głęboki, deformacje, czy dysproporcje twarzy leczy się metodą chirurgiczną. Polega ona na ingerencji w tkanki kostne i przywróceniu poprawnego ułożenia oraz proporcji kości twarzy. Obrzęki nosa i zatok po zabiegu utrzymują się zazwyczaj 5 do 10 dni.Przez ok. 6 tygodni konieczna jest płynna dieta oraz ograniczenie znacznego wysiłku fizycznego. Po okresie rekonwalescencji możliwa jest realizacja ostatniego etapu leczenia ortodontycznego. W konsekwencji przeprowadzonej operacji pacjent odzyskuje pewność siebie, komfort życia oraz pozytywny wpływ na zdrowie (lepiej dotleniony organizm, łatwiejsze oddychanie w trakcie snu, mniejsze ryzyko chorób serca i układu krążenia).

Ortognatyka Warszawa

 

Lek. dent.
Michał Zmorzyński

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ortognatyki u dzieci i dorosłych

Warsaw Dental Center logo www

Napisz do nas!

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Warsaw Dental Center sp. z o.o. sp k., Topiel 11, 00-342 Warszawa NIP 1182180875, REGON w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.


Umów się na wizytę w naszej klinice

+48 22 542 18 04
× WDC: Porozmawiaj z ekspertem