Boisz się dentysty? Niepotrzebnie!

Z czym kojarzy Wam się ten widok? Z dentystą! Trudno uwierzyć, że aż połowa Polaków unika wizyt u stomatologa, ponieważ się ich boi. Niepotrzebnie!

Złe wspomnienia z przeszłości — dźwięk sprzętu stomatologicznego, zapach rozmaitych preparatów czy ból… — dziś są po prostu nieaktualne.

„Dźwięk można wyeliminować słuchając ulubionej muzyki lub audiobooka, które możemy włączyć pacjentowi w gabinecie. Jego wzrok skupić na programach i teledyskach wyświetlanych na telewizorach zamontowanych nad fotelami”, wylicza udogodnienia dla pacjentów Warsaw Dental Center doktor Bartosz Leończak.

Leczenie w narkozie

„Jeśli chodzi o ból… W tej chwili znieczulenia są tak skuteczne i powszechne, że rzeczywiście w większości przypadków rozwiązują problem strachu przed bólem”, dodaje doktor Urszula Leończak. Osobom z dentofobią przy braku przeciwwskazań spowodowanych innymi chorobami, w Warsaw Dental Center proponujemy znieczulenie ogólne (narkozę) nad którym czuwa anestezjolog. W trakcie zabiegu pacjent śpi, nie odczuwa żadnych bodźców, ale też niczego nie pamięta z przebiegu wizyty.

Pamiętajmy, że regularne przeglądy stanu uzębienia w gabinecie stomatologicznym, co najmniej co sześć miesięcy, minimalizują ryzyko wystąpienia np. próchnicy. Pomaga w tym właściwa higiena, której uczą nasze wykwalifikowane higienistki.

Zapraszamy na wizyty w Warsaw Dental Center. Nasza klinika mieści się w samym centrum Warszawy, na Powiślu. Konwencja butikowej stomatologii (przyjazne wnętrza, które nie kojarzą się z dentystą, indywidualne podejście do pacjenta) pozwala poczuć się u nas dobrze, jak w domu.

Wizyty u naszych lekarzy można rezerwować:
mailowo: kontakt@warsawdentalcenter.pl
telefonicznie: 22 542 18 04

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa