Powered by Smartsupp
Aneta Zmorzyńska Warsaw Dental Center

lekarz dentysta

Aneta Zmorzyńska

przeprowadza zabiegi z zakresu ortodoncji

Jest członkinią prestiżowych organizacji, takich jak Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTS), Włoskie Towarzystwo Ortodontyczne (SIDO) i Stowarzyszenie Face Poland. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i powiększa klasyfikacje. Będąc autorką wielu publikacji z obszaru stomatologii, posiada imponujące portfolio.

Korzysta z najnowocześniejszych technik leczenia, takich jak zakotwienie przy użyciu implantów ortodontycznych oraz niewidocznych aparatów Invisalign. Skupia się na problemach protetycznych oraz wadach kostnych, lecząc pacjentów interdyscyplinarnych.

Zapasjonowana pracą, dąży do doskonałości. Jest niespotykanie staranna. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny jako absolwentka wydziału Lekarsko – Dentystycznego. Przez lata zdobywała doświadczenie uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wśród nich warto wymienić dwuletni kurs Straight Wire pod kierownictwem prof. Davide Mirabella, kurs certyfikujący Invisalign oraz kursy z zakresu chirurgii ortognatycznej w Ferrarze i Wilnie. Na domiar tego, ukończyła dwuletni zaawansowany kurs czynnościowej okluzji FACE (Functional And Cosmetic Excellence, Roth Williams International Society of Orthodontists) prowadzony pod opieką dr. Domingo Martina i dr. Renato Cocconi. Profesjonalną karierę zbudowała zaangażowaniem oraz ciągłym dążeniem do doskonałości.

Aneta Zmorzyńska w mediach

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa