Corner-1.png

Aneta Zmorzyńska

Stomatolog / Lekarz Dentysta

Jest członkinią prestiżowych organizacji, takich jak Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTS), Włoskie Towarzystwo Ortodontyczne (SIDO) i Stowarzyszenie Face Poland. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i powiększa klasyfikacje. Będąc autorką wielu publikacji z obszaru stomatologii, posiada imponujące portfolio.
 
Korzysta z najnowocześniejszych technik leczenia, takich jak zakotwienie przy użyciu implantów ortodontycznych oraz niewidocznych aparatów Invisalign. Skupia się na problemach protetycznych oraz wadach kostnych, lecząc pacjentów interdyscyplinarnych.
Anna.png

Rezultaty mojej pracy
twoj zdrowy uśmiech!

Zadowoleni pacjenci
1 +
Procedury
1 +
Sprawdzone recenzje
1 +
Certyfikaty
1 +

Mówi

Angielski i Polski

Corner-2-1-1.png

O mnie

Zapasjonowana pracą, dąży do doskonałości. Jest niespotykanie staranna. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny jako absolwentka wydziału Lekarsko – Dentystycznego. Przez lata zdobywała doświadczenie uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wśród nich warto wymienić dwuletni kurs Straight Wire pod kierownictwem prof. Davide Mirabella, kurs certyfikujący Invisalign oraz kursy z zakresu chirurgii ortognatycznej w Ferrarze i Wilnie. Na domiar tego, ukończyła dwuletni zaawansowany kurs czynnościowej okluzji FACE (Functional And Cosmetic Excellence, Roth Williams International Society of Orthodontists) prowadzony pod opieką dr. Domingo Martina i dr. Renato Cocconi. Profesjonalną karierę zbudowała zaangażowaniem oraz ciągłym dążeniem do doskonałości.

Umów wizytę

Make an appointment