Corner-1.png

Aneta Zmorzyńska

Lekarz dentysta

Jest członkinią prestiżowych organizacji, takich jak Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTS), Włoskie Towarzystwo Ortodontyczne (SIDO) i Stowarzyszenie Face Poland. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i powiększa klasyfikacje. Będąc autorką wielu publikacji z obszaru stomatologii, posiada imponujące portfolio.
 
Korzysta z najnowocześniejszych technik leczenia, takich jak zakotwienie przy użyciu implantów ortodontycznych oraz niewidocznych aparatów Invisalign. Skupia się na problemach protetycznych oraz wadach kostnych, lecząc pacjentów interdyscyplinarnych.
Anna.png

1 +
Zadowoleni pacjenci

1 +
Procedury

1 +
Sprawdzone recenzje

1 +
Certyfikaty

Mówa

Polski

Corner-2-1-1.png

O mnie

Zapasjonowana pracą, dąży do doskonałości. Jest niespotykanie staranna. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny jako absolwentka wydziału Lekarsko – Dentystycznego. Przez lata zdobywała doświadczenie uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wśród nich warto wymienić dwuletni kurs Straight Wire pod kierownictwem prof. Davide Mirabella, kurs certyfikujący Invisalign oraz kursy z zakresu chirurgii ortognatycznej w Ferrarze i Wilnie. Na domiar tego, ukończyła dwuletni zaawansowany kurs czynnościowej okluzji FACE (Functional And Cosmetic Excellence, Roth Williams International Society of Orthodontists) prowadzony pod opieką dr. Domingo Martina i dr. Renato Cocconi. Profesjonalną karierę zbudowała zaangażowaniem oraz ciągłym dążeniem do doskonałości.

Umów wizytę

Make an appointment