Doktor Kupryś uczestnikiem prestiżowego szkolenia organizowanego przez StyleItaliano

Doktor Tomasz Kupryś miał być na wakacjach, ale…. wykorzystał tego czasu na udoskonalenie swoich umiejętności. W pięknym Portofino wziął udział w prestiżowym szkoleniu dla stomatologów. To dobra okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych znajomości ze specjalistami z całego świata — wśród nich dentyści z m.in. Meksyku, Niemiec, Austrii czy Wysp Kanaryjskich.

Włosi to mistrzowie dobrego designu — ich meble, samochody, moda stanowią wzorce piękna. Również w stomatologii estetycznej dyktują trendy, które zachwycają swoją innowacyjnością i pięknem. Podczas szkolenia Style Italiano Daily Menu Summer Edition doktor Tomasz Kupryś doskonalił umiejętności z estetycznych technik rekonstrukcji zębów według StyleItaliano pod okiem mistrzów, m.in. dr. Waltera Devoto czy prof. Angelo Putignano.

To rozwiązanie pozwala uzyskać naturalny i estetyczny wygląd zęba przy minimalnej jego preparacji. Metoda świetnie więc wpisuje się w filozofię doktora Kuprysia, który powtarza swoim pacjentom, że najładniejszy uśmiech to ten, który wygląda bardzo naturalnie.

Wizyty można rezerwować:

– telefonicznie: 22 542 18 04

– mailowo: kontakt@warsawdentalcenter.pl

lub za pośrednictwem mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/WarsawDentalCenter/

Do zobaczenia na Topiel 11 w Warszawie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa