Metamorfoza uśmiechu w Warsaw Dental Center!

Wyzwania – to coś, za co lekarze Warsaw Dental  Center uwielbiają swoją pracę. Zwłaszcza, że kojarzą się one przede wszystkim z trudnymi przypadkami. A efekty ich działań w takich sytuacjach cieszą nie tylko pacjentów, którzy dzięki podjęciu leczenia w klinice spełniają marzenia o nowym uśmiechu, ale też lekarzy.

Metamorfoza, którą prezentujemy, jest dla nas szczególnie ważna. Dlaczego? Bo pacjentka od lat zmagała się z kompleksem uśmiechu. Zależało nam, by się go pozbyła i poprawiła jakość życia. Liczne braki zębowe wymuszały na niej noszenie częściowej protezy, co było uciążliwe. Na początku wykonaliśmy kompleksowe badania, dzięki którym mogliśmy ocenić, w jakim stanie są zęby pacjentki. Następnie zespół lekarzy przygotował hollistyczny plan leczenia, uwzględniający pracę wszystkich specjalistów.

Niektóre zęby wcześniej leczone kanałowo wymagały powtórnego leczenia i zacementowania w nich wkładów z włókien szklanych. Pacjentka nie zdecydowała się na odbudowy braków zębowych z wykorzystaniem implantów. Rozmieszczenie zębów w szczęce pozwoliło na wykonanie mostów ceramicznych. W żuchwie osadzono również po dwa mosty w odcinku bocznym, a zęby przednie odbudowano dzięki minimalnie inwazyjnej metodzie, jaką jest bonding.

Cieszymy się, że rezultaty naszych działań tak bardzo spodobały się pacjentce. Wierzymy, że w nowy uśmiech odmieni jej życie!

Wizyty można rezerwować:

– telefonicznie: 22 542 18 04

– mailowo: kontakt@warsawdentalcenter.pl

lub za pośrednictwem mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/WarsawDentalCenter/

Do zobaczenia na Topiel 11 w Warszawie!

Zanim

Po

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa