Currently set to Index
Currently set to Follow
Tomasz Kupryś Protetyka Warsaw Dental Cente

Lek. dent. Tomasz Kupryś

przeprowadza zabiegi z zakresu protetyki

W Warsaw Dental Center przeprowadza kompleksowe zabiegi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej. W swojej pracy ceni przyjazną atmosferę zaufania. Przez lata udało mu się zbudować doskonałe relacje z pacjentami. Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy ze złożonymi przypadkami, pełnymi rekonstrukcjami zgryzu oraz spektakularnymi metamorfozami uśmiechu. Podejmując walkę o lepsze życie pacjentów, swoją postawę oraz doskonałe umiejętności prezentował w programie telewizyjnym „Sekrety Lekarzy” (emitowanym w telewizji TVN) oraz „Operacja Zdrowie” w TVP2. Chetnie udziela sie w mediach jako ekspert( m.in. magazyny:,,Pani”, „Elle”, „Gala, „Glamour”, „Elle Man”, „Gala Men”, a także portale: Onet.pl, Hellozdrowie.pl oraz program: „Pytanie na Śniadanie” i „Raport Live” TVN). Pełni funkcję Członka Polskiej Akademii Stomatologicznej PASE , która stanowi doskonałą platformę do wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń pomiędzy lekarzami.

Występuje jako ekspert programu „Mamma Mia” w Telewizji Polsat. W tej samej roli pojawia się także w portalu Wirtualna Polska oraz portalu Joanny Przetakiewicz.

Na co dzień jest pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia, a także miłośnikiem zwierząt.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Kontynuując naukę, odbył staż m.in. w Państwowej Klinice Stomatologicznej w Rosji. Uczestniczył w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą, a także w prestiżowych wykładach dr Mauro Fradeani we Włoszech, Didiera Dietschi w Szwajcarii oraz u dr Alexandra Meyenberga w Moskwie. Ukończył Implant Prosthodontic Program w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii i   University of North Carolina w USA u dr Fernanda Vizcaya.+48 22 542 18 04