Nasi eksperci dla EraNowychKobiet, wywiad z Tomaszem Kuprysiem!

Doktor Tomasz Kupryś w wywiadzie jaki prowadziła Magdalena Kuszewska dla portalu Joanny  Przetakiewicz EraNowychKobiet.com opowiadział, jak codzienność wpływa na kondycję naszych zębów.

Z wywiadu dowiecie się między innymi, jak stres czy niepewność przyszłość, tematy tak szczególnie aktualne w dzisiejszych czasach, wpływają na takie problemy jak bruksizm czy zaciskanie i ścieranie zębów.

Doktor Kupryś opowiada także, o ogromnej roli profilaktyki w dbaniu o zęby: „Pacjenci trafiają do nas czasami pierwszy raz od kilku, kilkunastu lat, z ogromnymi zaniedbaniami w jamie ustnej. Powtarzam: najlepiej zapobiegać, nie leczyć. I dla zdrowia, i dla portfela! I oczywiście ważna jest codzienna, odpowiednia higiena. W Polsce wciąż wielkim problemem pozostaje próchnica; ma ją ponad 90 procent dzieci, ale też wielu dorosłych” – wskazuje Tomek w wywiadzie.

Cały wywiad możecie przeczytać tutaj: https://eranowychkobiet.com/lepiej-zapobiegac-dla-zdrowia-i-portfela-jak-dbac-o-zeby/

 

My ze swojej strony zachęcamy do kontaktu z doktorem Tomaszem Kuprysiem, a także z innymi ekspertami Warsaw Dental Center:

drogą mailowo: https://warsawdentalcenter.pl/kontakt/

za pośrednictwem  mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/WarsawDentalCenter/

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.

NIP: 1182180875

kontakt@warsawdentalcenter.pl

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa

Warsaw Dental Center Leończak Kupryś Sp.k.​

NIP: 1182180875

Pon. — Pt. 9.00 — 21.00

ul. Topiel 11, 00-342 Warszawa