MISJA

Warsaw Dental Center to miejsce, gdzie w trosce o pacjenta, pasja łączy się z profesjonalizmem. Naszą misją jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. W pięknych wnętrzach kliniki, zlokalizowanej na warszawskim Powiślu, wykwalifikowana kadra sprawia, że spotkanie ze stomatologiem staje się pozytywnym doświadczeniem.

Dbamy o kameralną, miłą i dyskretną atmosferę, oferujemy indywidualne podejście oraz szeroki zakres usług. Z zaangażowaniem podchodzimy do pacjentów, stawiamy ich w centrum zainteresowania, dokładając starań, by zapewnić im komfort, na który w pełni zasługują.

Chcesz zmienić swój uśmiech?

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz kompleksowo zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także świetny wygląd Twoich zębów – dobrze trafiłeś.

Newsy

  Resekcja korzenia zęba — kiedy należy przeprowadzić zabieg?
  2 lutego, 2023

  Resekcja korzenia zęba (apikoektomia) to zabieg z zakresu chirurgii stomatologicznej, wykonywany najczęściej w przypadku zapalenia tkanek okołowierzchołkowych.…

  Więcej newsów

  Koniec treści

  O NAS

  Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami z doświadczeniem i umiejętnościami na światowym poziomie

  Metamorfozy

  Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu!

  Przed
  Po

  Leczenie, którego efekt prezentujemy, było dużym wyzwaniem dla naszego zespołu. Ale my lubimy wyzwania i chętnie staramy się im sprostać.

  Przed
  Po

  To było duże wyzwanie dla naszych lekarzy — wszak pacjentka jest dentystką, więc miała bardzo sprecyzowane oczekiwania. 

  Nowoczesny sprzęt, innowacyjne metody leczenia. Dzialamy zgodnie ze standardami stomatologii przyszłości!

  USŁUGI

  Stomatologia estetyczna

  Stomatologia estetyczna

  Białe proste zęby to marzenie wielu osób, niestety nie zawsze tylko higieniczne...

  więcej

  Ortognatyka

  Ortognatyka

  Istnieją zaburzenia rozwojowe kości szczęki i żuchwy, które nie tylko niekorzystnie zmieniają kształt twarzy...

  więcej

  Implantologia

  Implantologia

  Implanty są doskonałą metodą odbudowania braków zębowych.

  więcej

  Periodontologia

  Periodontologia

  Jest to niezwykle ważna dziedzina pracy lekarza stomatologa. Polega na leczeniu dziąseł i przyzębia.

  więcej

  Znieczulenie

  Znieczulenie

  Jesteśmy idealnym miejscem dla osób o bardzo niskiej tolerancji na ból bądź cierpiących...

  więcej

  Endodoncja

  Endodoncja

  Leczenie kanałowe jest konieczne, gdy w zębie doszło do nieodwracalnych zapaleń miazgi.

  więcej

  Diagnostyka

  Diagnostyka

  Pierwszym krokiem naszej wspólnej drogi jest diagnostyka.

  więcej

  Ortodoncja

  Ortodoncja

  Proste, równe zęby są ważne nie tylko z estetycznego punktu widzenia, ale także z przyczyn zdrowotnych.

  więcej

  USŁUGI

  Stomatologia estetyczna

  Stomatologia estetyczna

  Białe proste zęby to marzenie wielu osób, niestety nie zawsze tylko higieniczne...

  więcej

  Implantologia

  Implantologia

  Implanty są doskonałą metodą odbudowania braków zębowych.

  więcej

  Endodoncja

  Endodoncja

  Leczenie kanałowe jest konieczne, gdy w zębie doszło do nieodwracalnych zapaleń miazgi.

  więcej

  Diagnostyka

  Diagnostyka

  Pierwszym krokiem naszej wspólnej drogi jest diagnostyka.

  więcej

  Ponad 5000 zadowolonych pacjentów!

  Za metamorfozę Twojego uśmiechu w WDC odpowiadają najlepsi specjaliści z różnych dziedzin stomatologii. Leczymy skutecznie, bezboleśnie i szybko.

  Jeśli szukasz miejsca, w którym kompleksowo zadbasz nie tylko o zdrowie, ale też o świetny wygląd swoich zębów – to świetnie trafiłeś. Klinika stomatologiczna w Warszawie, Warsaw Dental Center – cieszy się dużym uznaniem pacjentów właśnie ze względu na najwyższą jakość usług stomatologicznych w Warszawie i nie tylko. Oferujemy pacjentom zabiegi wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę medyczną – lekarzy, higienistki, asystentki, dla których praca jest prawdziwą pasją. W naszej klinice działamy według ściśle określonego planu, dbamy o indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz szukamy możliwie najlepszych rozwiązań w leczeniu zachowawczym, periodontologicznym, ortodontycznym, stomatologii estetycznej, implantologii, endodoncji, protetyki czy chirurgii stomatologicznej. W naszej ofercie znajduje się także stomatologia dziecięca. Decydując się na leczenie w Warsaw Dental Center pacjenci mają pewność fachowej opieki, skutecznego planu leczenia, a także odczucia doskonałej dbałości o samopoczucie naszych pacjentów.
  Wizyta w klinice stomatologicznej daje dużo większe możliwości niż w zwykłym lub mniejszym gabinecie stomatologicznym. W Warsaw Dental Center dajemy pacjentom dostęp do bardzo zaawansowanych technologii diagnostycznych, najwyższej klasy urządzeń i precyzyjnej aparatury, którą w Warszawie posiadają bardzo nieliczne kliniki stomatologiczne. Wyróżnia nas możliwość badania łuku twarzowego. To bardzo specjalistyczne badanie diagnostyczne, które przeprowadza się przed rozpoczęciem kompleksowego leczenia. Dlaczego badanie łuku twarzowego jest tak istotne – ponieważ badanie to pokazuje przestrzenny stosunek zębów do elementów czaszki oraz stawów skroniowo – żuchwowych. Warto wspomnieć, że sprzęt dostępny w naszej klinice spełnia najwyższe standardy techniczne oraz jest obsługiwany przez przeszkoloną do tego kadrę. Dokładność sprzętu została potwierdzona licznymi certyfikatami. Szczegółowe informacje na temat urządzeń i sprzętu wykorzystywanych w diagnostyce i leczeniu znajdziecie Państwo w zakładkach poszczególnych specjalizacji: protetyka, implantologia, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, endodoncja, stomatologia estetyczna, ortodoncja, ortognatyka.
  Bez wątpienia cały czas dla wielu ludzi wizyta u dentysty i badanie jamy ustnej budzi lęk i niechęć. Niestety też bardzo często kojarzy się z bólem. W Warsaw Dental Center pacjenci mogą liczyć na bardzo troskliwą opiekę ze strony naszych lekarzy. Podczas pierwszej wizyty dentysta wykonuje przegląd oraz zleca niezbędne badania obrazowe. To wszystko ma posłużyć wdrożeniu najskuteczniejszego planu leczenia stomatologicznego. Działamy na Warszawskim rynku od wielu lat. Mamy dostęp do najlepszego, certyfikowanego sprzętu stomatologicznego, dzięki czemu nie mamy sobie w równych w rozwiązywaniu poważnych problemów zdrowotnych naszych pacjentów. Pomimo ogromnego doświadczenia, które posiadają nasi lekarze specjaliści Warsaw Dental Center stale się rozwijają i doskonalą zdobyte przez lata umiejętności zawodowe. Stomatolodzy z naszej kliniki uczestniczą w najbardziej prestiżowych sympozjach oraz szkoleniach medycznych odbywających się w Polsce oraz za granicą. Bezpieczeństwo i komfort pacjentów kliniki są dla nas najważniejsze. Trafnie stawiamy diagnozę medyczną, która zawsze poparta jest konsultacją kilku specjalistów. W ten sposób działamy bardzo skutecznie i wdrażamy odpowiednie leczenie. Wychodzimy z założenia, że razem możemy znacznie więcej, dlatego często uzupełniamy się w posiadanej wiedzy, doświadczeniu i przeprowadzamy między sobą dodatkowe konsultacje. „Szybka, fachowa pomoc i zadowolenie pacjenta” – to motto kliniki stomatologicznej Warsaw Dental Center.
  Warsaw Dental Center znajduje się w centrum Warszawy, co z pewnością ułatwia dojazd do naszej kliniki z różnych części miasta. Mamy do dyspozycji dla naszych pacjentów również parking. Dbamy o to, by wizyty w naszej klinice dentystycznej odbywały się punktualnie i zgodnie z ustalonym wcześniej planem, ponieważ bardzo szanujemy czas pacjentów.